Mantar Bariyer

Mantar Bariyer Nedir?

Mantar bariyer orta ve yüksek derecede güvenlik önlemi gerektiren yerlerde tercih edilmektedir. Güvenlik açısından son derece etkili olan mantar bariyerler sokak aralarında, avm girişlerinde, site veya apartman girişlerinde kullanılmaktadır. Mantar bariyerler uzaktan kumanda ile kontrol edilebildiği gibi, herhangi bir geçiş kontrol ünitesine de bağlanabilmektedir. Hgs ve ogs sistemi ile tam entegreli olarak, plaka tanıma sistemi aracılığıyla entegreli şekilde çalışabilmektedir. Mantar bariyerin kullanılacağı bölge iyi şekilde analiz edilmelidir. Yerin düzgün olmasına, yerde herhangi bir yumuşak zemin malzemesi olmamasına dikkat edilmelidir. Eğer ki bu şartlara elverişli değilse oraya kollu bariyer sistemi için çalışma yapılması gerekmektedir. Özellikle belediyelerin yayalaştırma projeleri kapsamında tercih edilmektedir.

Mantar Bariyer Fiyatları

Mantar bariyer fiyatları ihtiyaca göre çeşitlilik göstermektedir. Motorun gücü , kumanda sayısı, mantar bariyer adedi gibi çeşitli etkenler vardır. Bariyerler 2, 3, 4 adet isteğe bağlı sayıda imalatı yapılmaktadır.

Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik mantar bariyer sistemleri kamu kurum ve kuruluşlarda oldukça fazla rağbet görmektedir. Askeri kurumların bu açıdan isteği hayli fazladır. Genellikle hidrolik mantar bariyerleri giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak için kullanılırlar. Özellikle araç geçişlerinde bariyer sistemleri tercih edilmektedir. Kullanımı kolay ve etkili yöntem olarak göze çarpmaktadır. Hidrolik sistem sayesinde yerin altına kazılıp belirli bir bölümü orda olacak olan bariyer sistemi mekanizması sayesinde etkin kullanımı vardır. Paslanmaya ve darbeye dayanaklı olması bariyer sistemlerinin en önemli unsurlardır. İş ortaklığı yapmış olduğumuz Ardox Bariyer ile bariyer sistemleri alanında adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.

Teknik Özellikler

Açma-Kapama Hızı : 3-8 sn Çalışma Basıncı : 15-20 Bar Maksimum Basıncı : 70-90 Bar Çektiği Akım : 1,5 Amper - 10 Amper-Ampere Voltajı : 220 V - 380 V Kaplama : Paslanmaz-Sert Krom Kaplama-Boya(RAL1028) Zemin Üstü Yükseklik : 500 mm Yükseklik : 700 mm Çap : 210 mm Zemine Göm. Kısım : 800 mm Et Kalınlığı : 14 mm Motor Gücü : 0,55 Kwa - 4 Kwa