Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri konusunda öncelikli hedefi her zaman müşteri memnuniyeti olan Ege Bariyer; Otopark BariyeriOtomatik BariyerKollu BariyerKişisel Otopark Bariyeri sistemlerinde bütün çalışmalarını titizlikle yürütmüştür. Bariyer sistemleri alanında son derece güvenlik önlemi sağlamaktadır.

Bariyer sistemleri, kullanılacak olan bölgeye özgü olarak ve müşterinin hedeflediği şekilde gerçekleştirilen sistemlerdir. Kollu bariyerler, otopark bariyerleri vs. konularında kullanılabilirler.

Bariyer Sistemleri Nedir?

Bariyer sistemleri güvenlik için kullanılan en önemli araçlardandır. Gerek site girişlerinde, işletme yönetimlerinde; gerekse otoparklarda araç giriş çıkışlarını denetlemek için kullanılır. Görevlinin bilgisi dahilinde olmadan zorlama bir kuvvet ile açılamaz. Bariyer kumandası yardımıyla bahsi geçen görevli geçişlerin onayını veya reddini verir. Sitelerinizin, küçük veya büyük ölçekli işletmelerinizin veyahut otoparkınızın geçişlerini kontrol etmek için bariyer sistemleri , kollu bariyer sistemleri gereklidir. Ayrıca bariyer sistemleri herhangi bir müdahaleyle aşılamayacak olduğundan görevlinin onayı olmaksızın açılmayacaktır. Bu da olası güvenlik problemlerini bariyer sistemleri aracılığıyla engelleyecektir. Bariyer , bariyer sistemleri , kollu bariyer , otomatik bariyer sistemleri üzerine çalışan uzman kadromuzla gününde temin ve kurulum ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca EGE Bariyer ’lerini zaman kontrolü ile istediğiniz zamanda açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik olası bir yangın, deprem veya bir afetle karşılaşılması durumunda otomatik olarak serbest geçiş sağlanır. Araç geçişi gerçekleştiğinde ise bariyer kolu kapama işlemine devam eder. Ege Bölgesinde ve bütün Türkiye’de sektörün öncü bariyer sistemleri firması olmak için çalışıyoruz.Bariyer fiyatları, kollu bariyer fiyatları, otomatik bariyer fiyatları, mantar bariyer fiyatları hakkında teklif almak için bu linke göz atın. Ayrıca iş ortağı firmamız olan Ardox.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.