Skip to content Skip to footer

Dairesel Açılır Kapı Motoru

Bahçe ve Bina Giriş Kapılarında Uzaktan Kumandalı Motor Teknolojisi

Bahçe giriş kapınızı, apartman kapınızı, bina girişinizi ve/veya yazlık bahçe kapınızı uzaktan kumandalı motor teknolojisi ile güvenli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Dairesel açılır kapı motoru ile son derece güvenlik ve rahatlığı elde edebilirsiniz. Yolverici sistemi sarsıntısız ve sessiz çalışma sağlarken, kişileri ve nesneleri koruyan engel algılama fonksiyonu güvenli bir his uyandırır.

Teslimat Hakkında

Bahçe giriş kapınızı, apartman kapınızı, bina girişinizi ve yazlık bahçe kapınızı uzaktan kumandalı motor teknolojisi ile daha güvenli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Dairesel açılır kapı motoru ile maksimum güvenlik ve rahatlık sağlayabilirsiniz. Yolverici sistemi, sarsıntısız ve sessiz bir çalışma sunarken, engel algılama fonksiyonu ile kişileri ve nesneleri koruyarak güvenli bir ortam sağlar.

Kolay Kullanım

Pratik ilave fonksiyonlar, kullanıcıya büyük bir rahatlık sunar. Kapınızı belirlenen bir zamanda kapatan otomatik kapatma fonksiyonu veya kapıyı sadece yaya geçecek kadar kısmen açma olanağı gibi özellikler mevcuttur. RotaMatic ve VersaMatic motorları pratik batarya veya opsiyonel güneş enerjisi paneliyle de temin edilebilir.

Dairesel Açılır Kapı Motoru Güvenliği

Opsiyonel olarak bir fotosel ile birlikte kullanımı da mümkündür. Dairesel açılır kapı motoru, modern ve ince tasarımı ile bahçe kapınızın estetiğini tamamlar. Fonksiyon ve güvenlik donanımı açısından son derece üstündür.

Ürün Çeşitliliği

Kapı motoru, konforlu bir yaşam sunar. Sık sık açılma/kapanmaya dayanıklı özel motorlar kullanılır. Kapılar, uzaktan kumanda ve araç tanıma sistemi ile açılıp kapatılabilir. Kapının ağırlığını ve hıza olan ihtiyacı karşılayan birçok motor alternatifi mevcuttur. En önemli özelliklerinden biri olarak, bu motorlar uzun ömürlüdür. Ayrıca, özel güvenlik sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Ege Bariyer ile Güvenli ve Konforlu Kapılar

Ege Bariyer, uzaktan kumandalı motor teknolojisi ile kapılarınızı daha güvenli ve kullanışlı hale getirir. Dairesel açılır kapı motorları ile yüksek güvenlik ve rahatlığı deneyimleyin. Sarsıntısız ve sessiz çalışma sağlayan yolverici sistemleri ile engel algılama fonksiyonu sayesinde kapılarınızı güvenle kullanabilirsiniz.