Otopark Bariyeri

Otopark bariyeri, araç ve yaya girişlerini otopark bariyeri sayesinde kontrol edebilirsiniz. Bariyer sistemlerini istediğiniz aracıyla kontrol edebilirsiniz. Bariyer kumandası, araç etiketi, HGS etiketi veya OGS etiketi ile de geçiş yapılabilir. Ankara otopark bariyeri modelleri ile şirket giriş ve çıkışlarını, apartman giriş ve çıkışlarını, şantiye alanlarını, avm giriş ve çıkışlarına, hastanelere, otoparklara rahatlıkla uygulanabilir. Giriş ve çıkışları kontrol altına almak için önemli bir güvenlik aracıdır.

Otopark bariyeri Türkiye genelinde en çok kullanılan bariyer çeşitlerindendir. Apartman girişlerinde, şirket otoparklarında, kurum ve kuruluşlarda tercih edilmektedir.

Otopark Bariyeri Nedir?

Otopark bariyeri , otoparklarda güvenliği sağlamak için kullanılan bariyer sistemidir. Neredeyse her otoparkta kullanılan bariyer sistemleri güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlamaktadır. Elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile rahatlıkla iç ve dış ortamlarda kullanılmaktadır. Bariyerlerin kol uzunlukları isteğinize göre değişkenlik gösterebilir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmeleri büyük oranda kolaylık sağlamaktadır.

Otopark bariyeri ve otopark bariyeri cep dostu fiyatları ile istediğiniz boy ve ölçüde kollu bariyer i sizlerle buluşturuyoruz. Kollu bariyer Ankara çözümlerinde üretmiş olduğumuz bariyer çözümleri ile araç giriş ve çıkışlarını sizler için kolaylaştırıyoruz. Güvenilir bir yaşam alanı sunuyoruz. Yabancı araçların giriş ve çıkışını engelliyor, izinsiz bir vatandaşın araçla girişine engel oluyoruz. PRO Kollu bariyerEKO Kollu Bariyer ve ÇİT Kollu Bariyer sistemlerinde yenilikler sunuyoruz.

Müşteri bir kere, para her zaman kazanılır” politikamız ile sizlere daha iyi hizmet götürme misyonunu üstleniyoruz.

Web sitemizi buradan ziyaret edebilir, projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Diğer tüm bariyer sistemleri ve kollu bariyer modelleri veya diğer hizmet çözümlerimiz için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler :

Etiketler:

Yayın Tarihi:

24 Aralık 2019

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.