Bariyer Kumandası

Ege bariyer sistemleri ve kollu bariyer çalışmalarımız ile Ege bölgesinde, İzmir, Aydın, Uşak, Muğla şehirlerinde, ilçelerinde ve kırsallarında sizlere bariyer hizmeti vermekteyiz. Yana katlanan motorlu kayar kapı, kanatlı, fotoselli, endüstriyel motorlu kapılar, bariyer sistemleri ve pek çok güvenlik geçiş sistemlerinde çalışmaktayız.

Bariyer sistemleri , kayar kapı, bahçe kapısı sistemlerinde uzaktan kumanda çözümlerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İş yerinin tüm alanlarına giriş ve çıkış araçları güvenli olmalıdır. Örneğin, tesisler (vinçler veya kamyonlar dahil olmak üzere) ve yayalar için ayrı giriş ve çıkışların sağlanması, hareketli araçların çarpma riskini azaltacaktır. Kişilerin ve araçların trafik rotasını paylaşması gerekiyorsa, güvenli bir yürüyüş yolu tayin etmek ve trafik yönetimi kontrollerini uygulamak için kaldırımları, engelleri veya açık işaretleri kullanılması elzemdir.

Uzaktan kumandalı bariyer sistemleri, elektrikli motor sistemiyle çalışan ve radyo frekanslı kumanda ile açılıp kapanmasını kontrol edilen sistemlerdir. Hidrolik mantar bariyerler, kollu otopark bariyer sistemleri gibi bariyer modellerinin uzaktan kumandalı versiyonları bulunmakla birlikte uzaktan kumandalı bariyer denince akla ilk gelen sistem otopark bariyeri dir. Otopark bariyeri , site ve toplu konut otoparklarının yanı sıra otoparklarda ayrılmış özel alanlar ya da aylık kiralanmış olan park alanlarının başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçmek için üretilmektedirler. Radyo frekansı ile uzaktan kumanda edilen bu bariyerler zemine sabitlenir ve açıldığında araç parkına – geçişine engel olmaktadır. Aküyle çalışan uzaktan kumandalı otopark bariyerleri elektrik kesintisi durumunda şarjı bitene kadar 1000-1500 kez kullanılabilmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzaktan kumandalı bariyer dendiğinde hidrolik mantar bariyer ve otomatik otopark bariyerleri de bu kategorinin içine dahil edebiliriz. Hidrolik mantar bariyerler başta güvenlik amacıyla kullanıldığı gibi araç yönlendirme uygulamaları için de oldukça sık kullanılmaktadır. Otomatik kollu bariyer sistemleri ise en çok otopark girişlerinde kullanılan sistemlerdir. Bariyer kumandası kullanımı bariyer sistemlerinin olmazsa olmazıdır.

Bariyer kumandası bariyeri kontrol etmeyi, araçtan hiç inmeden bariyer açılışını veyahut kapanışını sağlar. Bu da ergonomik ve kullanışlı olarak sistemin çalıştırılmasına yardımcı olur.

Ege Bariyer olarak ürünlerimizle birlikte kullandığımız pek çok bariyer kumandası vardır. En sık kullandıklarımızdan birinin özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Hafif, saklaması kolay, düşse de kırılmaz yapısıyla oldukça dayanıklı bariyer kumandalarını tercih etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini önceliği olarak kılan Ege Bariyer , yüksek kaliteli, güler yüzlü ve titiz çalışmalarımızla sektörde öncü firma olmaya adayız.

Ege bariyer’den bariyer ya da geçiş sistemleri teklifi almak için; ya da bariyer kumandası hakkında bilgi edinmek için lütfen bize ulaşın.

Ayrıca kardeş firmamız Ardox.comu Ankara ve İç Anadolu Bölgesi için teklif ve bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.

Yayın Tarihi:

12 Şubat 2020